Głogówek Online
 
23 | 06 | 2017
Lista kandydatów do Sejmiku Drukuj
Wybory - Wybory 2010
Autor: Łukasz Szała   
Wtorek, 16 Listopad 2010 21:01

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Opolskiego:

Okręg nr 4, powiaty głubczycki, krapkowicki i prudnicki 

Lista powstała na podstawie danych z Pańswowej Komisji Wyborczej: http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/160000/160000-okg.html?okreg=160000-RDA/4  

Baran KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACHBaborów
Bażyński Jan HilaryKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJGłubczyce
Bednarska EwelinaKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYKietrz
Biel Marek AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACHBaborów
Brudkiewicz Urszula ZofiaKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJOpole
Brzozowski Przemysław MarcinKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYSzybowice
Cybulka Edward JózefKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Prudnik
Czerwiński JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆPrudnik
Dembczak Bernard FranciszekKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMStare Kotkowice
Donitza Ryszard HubertKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMSteblów
Dżygiel Adam TadeuszKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWETrzebina
Fejdych FranciszekKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPNiemysłowice
Gregorczyk Sebastian MarcinKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJBaborów
Hankus MirosławKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEZdzieszowice
Iluk JózefKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEJabłonka
Jabłońska Maria CzesławaKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYBielice
Jankowska JoannaKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYNiemysłowice
Jasińska Anna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACHKozłówki
Jaskółka Małgorzata JoannaKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPBranice
Kasiura AndrzejKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMKrapkowice
Knapik Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆKozłówki
Konarski Mariusz AndrzejKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEPrudnik
Krym Jerzy KazimierzKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEKietrz
Kulczycki TadeuszKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYPrudnik
Kusznier RafałKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPGłubczyce
Kuziel EugeniuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆKietrz
Lachowicz Zbigniew AndrzejKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPPrudnik
Lewandowski Dawid ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACHCiermięcice
Lichtorowicz ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆBranice
Lorenz GenowefaKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYPolska Cerekiew
Łopata Norbert KarolKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWESzczyty
Marzec Ewa KrystynaKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPMalnia
Matela Józef PawełKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPKietrz
Mełech MałgorzataKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJGłubczyce
Miałczygrosz EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆMiłowice
Miczka Piotr PawełKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMBrożec
Mormul Jarosław WładysławKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPPrudnik
Mrugała Rudolf PawełKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPKujawy
Nadbrzeżny Jan EugeniuszKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJMalnia
Namysło Piotr KrzysztofKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJOpole
Nowak StanisławKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJStradunia
Pieczyrak Krzysztof SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆLisięcice
Piwowarczyk Stanisław RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆKrapkowice
Pyziak KazimierzKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEGłubczyce
Repak Janusz AndrzejKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEZdzieszowice
Salamon Jan ZbigniewKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWEPrudnik
Sałacki HenrykKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYPolska Cerekiew
Sokołowski RomanKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJPrudnik
Stadnik MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆKazimierz
Stochmiałek ArturKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP  [ZOBACZ PROGRAM]Głogówek
Stolarczyk Janusz RomualdKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMChrzelice
Stosiek KarolKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMPrudnik
Stroka Zygmunt TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W GŁUBCZYCACHWłodzienin
Szemberg-Przybylska Hanna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆBraciszów
Świtała Janusz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆKietrz
Trzmielewski Andrzej ZbigniewKOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJPrudnik
Wilczek Józef WincentyKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMŻyrowa
Zaworski Przemysław MarekKOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACYPrudnik
Zioła BogdanKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWELaskowice
Ziółko Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RPGłubczyce
Żok Fabian WalentyKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMŁowkowice
Zmieniony: Poniedziałek, 22 Listopad 2010 19:26