Głogówek Online
 
20 | 11 | 2017
Regulamin serwisu Głogówek Online Drukuj
Autor: Łukasz Szała   
Piątek, 29 Czerwiec 2007 13:20

1. Właścicielem serwisu Głogówek Online jest Towarzystwo Miłośników Głogówka

2. Serwis
Głogówek Online służy prezentacji miasta Głogówek oraz społeczności, a także jest platformą komunikacji pomiędzy jego mieszkańcami, żyjącymi w Polsce i za granicą.

3. Autorami serwisu są osoby publikujące treści w różnych formach (tekstowej i graficznej) na stronach oraz podstronach serwisu. Standardowa procedura przewiduje wysłanie artykułu przez mechanizm publikacji systemu, jednak istnieje możliwość publikacji przez przekazanie materiału redaktorom (np. wysłanie artykułu w wiadomości e-mail lub dostarczenie pliku na dysku CD).

4. Autorzy serwisu dołożą wszelkich starań, aby informacje zawarte w serwisie były rzetelne, fachowe i niosły ze sobą wysoką wartość merytoryczną i informacyjną, a także poprawne pod względem ortograficznym i gramatycznym. Artykuły krytyczne lub opisujące problemy powinny być dostarczone wraz z sugestiami sposobu ich rozwiązania.

5. Autorzy nie są jednak odpowiedzialni za jakąkolwiek szkodę (także szkodę związaną z utratą przychodów finansowych itp. lub za jakąkolwiek inną stratę związaną na przykład z prowadzoną działalnością), która może być następstwem korzystania z serwisu. Autorzy nie ponoszą także odpowiedzialności za szkody wynikłe z wadliwego funkcjonowania strony głównej i wszystkich pod-stron serwisu.

6. Publikacja w serwisie przysługuje jedynie osobom, które ujawnią swoją tożsamość, każdy tekst musi być podpisany imieniem i nazwiskiem autora.

7. Wszelkie prawa autorskie do materiałów zamieszczonych w serwisie, którymi między innymi są: teksty, zdjęcia, artykuły, relacje, opisy - przysługują autorowi danego materiału. Na pod-stronach serwisu zamieszczone są informacje o autorze prezentowanej informacji.

8. Materiał przed publikacją każdorazowo jest recenzowany i zatwierdzany przez redaktorów serwisu. W przypadku stwierdzania niezgodności z regulaminem serwisu, materiał może być odrzucony lub odesłany do autora z prośbą o wniesienie stosownych poprawek.

9. Redaktorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do ingerowania w treść artykułów, w szczególności do ich skracania oraz nadawania śródtytułów. O każdej ingerencji autor będzie powiadamiany przed publikacją.

10. Użytkownik serwisu to osoba, która odwiedza stronę, czyta materiały na niej zgromadzone, przegląda pod-strony, bierze aktywny udział w życiu serwisu na przykład komentując opisane wydarzenia.

11. Wszystkie komentarze i opinie są własnością ich autorów, czyli użytkowników, którzy komentarze napisali. Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści wygłaszane przez użytkowników. Autor serwisu zastrzega sobie prawo do edycji komentarzy i opinii wygłaszanych przez użytkowników oraz do ich usuwania jeśli uzna to za stosowne.

12. Właściciel serwisu ma prawo upubliczniać adresy IP użytkowników wygłaszających komentarze lub wpisujących się do księgi gości. Właściciel serwisu ma prawo do nie upublicznienia swojego adresu IP oraz wybranych adresów jeśli uzna to za stosowne.

13. Użytkownik, który stwierdzi, iż zawarty w serwisie materiał może przekraczać granice dobrego smaku, jest wulgarny, obraża kogoś lub narusza ten regulamin powinien zgłosić to redaktorom serwisu wysyłając list elektroniczny pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dokładnym wyjaśnieniem sytuacji.

14. Redaktorzy serwisu mają prawo usuwać komentarze i inne materiały nadesłane przez użytkowników po stwierdzeniu ich niezgodności z regulaminem. W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się usunięcie artykułu przez zespół redakcyjny.

15. Właściciel zastrzega sobie prawo do blokowania bez podania przyczyny konkretnych adresów IP pozbawiając tym samym osoby, które korzystają z danego adresu IP możliwości przeglądania strony. (Przykład: blokowanie adresu IP osoby, która wpisuje treści wulgarne w komentarzach).

16. Zakazuje się w polach formularza wpisywania treści wulgarnych, nazwisk poza własnym, treści, które mogą kogoś urazić, treści, które są niezgodne z polskim prawem, treści, które mogą nawiązać do przekonań religijnych innych osób i je urazić.

17. Wchodząc na stronę zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu tej strony. 

Zmieniony: Niedziela, 15 Luty 2009 15:23
 
Podobne artykuły: