Głogówek Online
 
21 | 11 | 2017
Kandydaci w wyborach 2010 Drukuj
Wybory - Wybory 2010
Autor: Łukasz Szała   
Niedziela, 07 Listopad 2010 15:35
Lista kandydatów w wyborach samorządowych w roku 2010 na urząd burmistrza a także na radnych miejskich i powiatowych. Wszystkie dane pochodzą ze strony Państwowej Komisji Wyborczej: http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/160000/161002.html

Kandydaci na urząd burmistrza:

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Burek Bernard Stanisław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Dancewicz Piotr Aleksander

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

Kałamarz Andrzej Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Kolbek Dariusz Stanisław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Wrzeszykowski Andrzej Tadeusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA  [ZOBACZ PROGRAM]

Kandydaci na radnych miejskich:

Okręg nr 1 (Miasto Głogówek - ulice: Chopina, Głogowiec, Głubczycka, Kolejowa, Konopnickiej, Łąkowa, Młyńska, Niepodległości, Ogrodowa, Podgórna, Sobieskiego, Wielkie Oracze)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Brończyk Lucyna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Janik Joachim Józef

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Kopiec Mariusz Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Piróg Jan Armand

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Zacharko Józef Jerzy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

 

Okręg nr 2 (Miasto Głogówek - ulice: Batorego, Dąbrowskiego, Klasztorna, Kołłątaja, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Ligonia, 3-go Maja, Mickiewicza, Plac Karola Miarki, Plac Moniuszki, Reja, Rynek, Sienkiewicz, Sportowa, Szkolna, Targowa, Jana Pawła II, Zamkowa; lokal dostosowany dla wyborców niepełnosprawnych)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Adamiszyn Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Gnilka Bernard Józef

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Kostorz Fryderyk Krzysztof

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Nizińska Gabriela Krystyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

Pałka Krzysztof

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Płóciennik Jarosław Robert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Sarnes Maksymilian

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Strzoda Krystian Antoni

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Thiel Grzegorz Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Wawer Andrzej Kazimierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "CENTRUM"

Wójcicki Mieczysław Wiktor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Zalewska Stanisława

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

 

Okręg nr 3 (Miasto Głogówek - ulice: Damrota, Fabryczna, Jagiellońska, Jana Kazimierza, Małe Winiary, Pasternik, Polna, Powstańców, Rataja, Świętej Anny, Tylne Winiary, Urbana Rafała, Wiejska, Winiary, Sołectwo: Nowe Kotkowice, Sołectwo: Nowe Kotkowice - Chudoba)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Bagińska Maria Teresa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA PRZYJACIÓŁ WINIAR

Gnilka Regina Jadwiga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Hołówko Mieczysław Jan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

Król Piotr Walenty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Nowak Ernest Henryk

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Sobek Joachim Józef

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

 

Okręg nr 4 (Miasto Głogówek - ulice; Aleja Lipowa, Bończyka, Dworcowa, Kąpielowa, Orzeszkowej, Piastowska, Plac Wolności, Prusa, Reymonta, Skargi, Słowackiego, Spółdzielcza, Staszica, Wodna, Wyspiańskiego, Zbożowa.)

Imię i nazwisko kandydataNazwa komitetu
Cholewa Romana IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]
Czarny Wiesław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]
Grzegorczyk Barbara MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]
Kunert Jerzy WalentyKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Mulka KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO"
Samson Piotr JózefKOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
Tabor Ryszard EmanuelKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]
Tymkiewicz Iwona AlbinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}
Wodzisławski Zygmunt MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

 

Okręg nr 5 (Racławice Śląskie)

Imię i nazwisko kandydataNazwa komitetu
Dembczak Denis RajmundKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]
Fiałkowski Zdzisław JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}
Kobylański JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}
Łukasiewicz Andrzej WiktorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]
Poremba Bogusława EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]
Stadnicka Maria Stefania KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]
Wilisowski AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]
Wrona Tadeusz Eugeniusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

 

Okręg nr 6 (Błażejowice Dolne, Dzierżysławice, Leśnik, Mochów)

Imię i nazwisko kandydataNazwa komitetu

Bokowa Barbara Iwona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

Burczyk Norbert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Kontny Joanna Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Kupczyk Kornelia Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Strzoda Georg Paul

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM
 

Okręg nr 7 (Mionów, Wierzch, Zawada, Zawada z przysiółkami: But, Golczowice, Mucków, Sysłów)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Kuzak Władysław

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Suchan Jan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

 

Okręg nr 8 (Kierpień, Rzepcze)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Dziadek Karina Teresa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Ernst Beata Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KW SAMORZĄDNOŚĆ" [ZOBACZ PROGRAM]

Hoinka Andrzej Antoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Koch Karol Henryk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Pelka Marek Jan

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

 

Okręg nr 9 (Ciesznów, Góreczno, Kazimierz, Kazimierz z przysiółkiem Anachów, Szonów, Tomice)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Grzeszczuk Edward Stanisław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Wdowikowski Mariusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Wesoła Żak Adriana Joanna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Wesoły Edward Jakub

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

 

Okręg nr 10 (Biedrzychowice, Stare Kotkowice, Wróblin)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Barton Krzysztof Leonard

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Bernardt Gerard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "Z WAMI I DLA WAS"

Bujak Piotr Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Lis Kornelia Agnieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Parchatka Wilfryd Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Pol Tomasz Alfred

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Sacher Renata Maria

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I ROZWÓJ GMINY GŁOGÓWEK [ZOBACZ PROGRAM]

Zgorzelska Róża Maria

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

 

Okręg nr 11 (Twardawa, Twardawa z przysiółkiem Malkowice, Zwiastowice)

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Duda Sławomir Kazimierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Kowaś Józef Jakub

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Matusiewicz Jadwiga Halina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Przyszlak Stefan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

 

Kandydaci na radnych powiatowych:

Imię i nazwisko kandydata

Nazwa komitetu

Ballas Stanisław Jacek

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Bednarczuk Bernadeta

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Bodaszewski Kazimierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA [ZOBACZ PROGRAM]

Burczyk Zygfryd

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Cibis Renata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Dancewicz Piotr Aleksander

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA [ZOBACZ PROGRAM]

Dembczak Jerzy Ludwik

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Gadżała Stanisław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Gromek Mariola Janina

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Guzowska Marzanna Anna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA [ZOBACZ PROGRAM]

Hołówko Marcin Andrzej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA [ZOBACZ PROGRAM]

Janeczko Józef Antoni

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Janik Anna Maria

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Kobylański Jaromir

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Kolbek Dariusz Stanisław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Kopiec Hubert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Kruk Jolanta Krystyna

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Kufel Tadeusz Antoni

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Lesiak Irena

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Lęcznar Marek Eugeniusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA [ZOBACZ PROGRAM]

Namysło Alfred Józef

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Niedźwiecki Zbigniew

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Piasecka Jolanta Ewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Pryka Przemysław Benedykt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Rudy Dragomir Antoni

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Rypniewski Robert Artur

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Saska-Seremet Anna Małgorzata

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Sikorski Jan Antoni

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Skiba Józef Kazimierz

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP [ZOBACZ PROGRAM]

Wahl Wolfgang Józef

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Wąs Zbigniew

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PLUS [ZOBACZ PROGRAM]

Węglarczyk Łukasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ [ZOBACZ PROGRAM}

Wiszniewski Janusz Ludwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA [ZOBACZ PROGRAM]

Wróbel Barbara Maria

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIM

Wrzeszykowski Andrzej Tadeusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIAST ZIEMIA PRUDNICKA [ZOBACZ PROGRAM]

Zmieniony: Poniedziałek, 22 Listopad 2010 19:28