Głogówek Online
 
15 | 12 | 2017
Młodzi dla Jezusa Drukuj
Aktualności - Aktualności
Autor: O.Krzysztof Hura   
Wtorek, 20 Listopad 2012 23:19

Młodzi dla JezusaZbliża się kolejna pierwsza sobota miesiąca, tym razem ta grudniowa (1.12.2012), a my Młodzi dla Jezusa chcemy się spotkać w kościele Franciszkanów w Głogówku (Sanktuarium MB Loretańskiej) o godz. 20.00, aby zapytać się Pana Jezusa czy nauczy nas kochać miłością najtrudniejszą… miłością przebaczenia. Wiemy, że w naszych sercach jest dużo zranień, wzajemnych niechęci, uprzedzeń, złych skojarzeń i stąd głębokie pragnienie udania się do samego Boga na Lekcję Najtrudniejszej z Miłości. Bóg już dawno udowodnił, że dobrze zna taką miłość i może pomóc każdemu w jej odkryciu.

Jak będzie wyglądała taka Lekcja?

Doskonałym Nauczycielem będzie Pan Jezus wystawiony w Najświętszym Sakramencie. Treścią tej Lekcji stanie się Jego Słowo oparte na Ewangelii św. Jana (J 8,1-11). Będziemy chcieli zaangażować się w tę Lekcję w pełni poprzez nabożeństwo Uzdrowienia Wspomnień i odrobimy zadane nam zadanie pisząc List ŁASKI.

Jak zawsze odbędą się też szczere i głębokie rozmowy z Doskonałym Nauczycielem w Sakramencie Pokuty, skorzystamy z nich na pewno. To wówczas Nauczyciel Najtrudniejszej Miłości przekona nas, że warto tą miłością żyć, że warto się jej uczyć, że nie można się jej obawiać, że jest ona piękna i niesie prawdziwe wyzwolenie.

Jak widzicie nie będziemy sami na tej trudnej Lekcji, będzie z nami Pan, będzie i Jego Matka, będą nasi świeci patronowie. Zatem przekonaj się, że warto na taką Lekcję się udać i przyjdź

1 grudnia na godz. 20.00

do kościoła Franciszkanów w Głogówku.

Zobacz, krótki film z poprzedniego Czuwania: http://www.youtube.com/watch?v=GZ9YMVKhH5s&autoplay=1
albo obszerny reportaż na stronie www.zakonfranciszkanow.pl

Młodzi dla Jezusa Młodzi dla Jezusa Młodzi dla Jezusa

Pozdrawiamy - Franciszkanie

Zmieniony: Wtorek, 20 Listopad 2012 23:48